Strony www

Strony www

Profesjonalna strona www to klucz do sukcesu bez względu na przeznaczenie serwisu. Aby odnieść sukces w internecie należy sięgać po rozwiązania sprawdzone, niezawodne, dające możliwości rozwoju oraz wspierane przez szerszą społeczność lub przez silną firmę.

Projekt graficzny jest niezwykle istotną częścią strony www jednak to nie on (zazwyczaj) decyduje o sukcesie. Decydujące znaczenia ma bowiem wartość merytoryczna umieszczona w serwisie. Internauci poszukują przede wszystkim wygodnej, intuicyjnej nawigacji, nowych funkcjonalności oraz informacji trudnych do znalezienia gdziekolwiek indziej.

witryna internetowa w chmurzeProjektując stronę www warto jest zapoznać się z popularnymi systemami CMS. W zakresie rozwiązań typu open-source warto zastanowić się nad CMSami takimi jak Joomla, Drupal, Typo3. Posiadają one wiele potencjalnych zastosowań, są szeroko wykorzystywane, a ilość rozszerzeń powoduje, że dostępność dowolnych rozszerzeń jest praktycznie nieograniczona.

Wśród rozwiązań płatnych trudno wskazać jednoznacznych faworytów. Ciężko jest również w tym zakresie doradzać. Każda szanująca się firma dąży do stworzenia rozwiązania autorskiego, takiego które doskonale wpasuje się w potrzeby swoich klientów. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się skierowanie zapytania do potencjalnego dostawcy usługi o udostępnienie gotowego panelu CMS do przeprowadzenia testu. Wówczas zdecydowanie łatwiej będzie użytkownikowi podjąć sensownie uargumentowaną decyzję.


Przydatne linki: strony www katowice | |